سازه فضاکار DSF به صرفه تر از تمامی سازه های جایگزین


نسل جدید سازه فضاکار 20 تا 50 درصد به صرفه تر از سوله و تا 300 درصد به صرفه تر نمونه های مشابه


سازه فضاکار DSF مستحکم تر از سازه های مشابه


سازه فضاکار ما به دلیل باربری سه بعدی در مقابل بار استاتیک و دینامک مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.

سازه فضایی DSF

نوع جدیدی از سازه های فضایی است که با چند دهه تلاش و تجربه ایده پردازان شرکت دیاکو سازه فضاکار به ثبت رسیده است.

در این اختراع نوین ، تغییرات در محل گره های سازه و شکل المان ها باعث استحکام بیشتر آن شده چرا که دیگر از جوشکاری استفاده نمی شود. جوشکاری در هر سازه ای موجب ضعیف شدن فلز و در نهایت باعث تحمل کم سازه در مقابل بار های استاتیک و دینامیک میگردد.

سهولت نصب سازه DSF نیز از پیامد های تغییر شکل المان هاست. همچنین وزن سازه DSF نسبت به نمونه های مشابه به شدت کاهش یافته در حالی که استحکام خود را در مقابل بارها حفظ کرده است. محاسبات انجام شده توسط مهندسین مجرب در این زمینه بیانگر این مهم است که سازه DSF را می توان در هر شرایط آب و هوایی و برای دهانه های مختلف بدون نگرانی استفاده کرد. همچنین شرکت دیاکو سازه فضاکار افتخار این را دارد که سازه خود را در سازمان ثبت اسناد و اختراعات کشور به ثبت رسانده و همچنین تاییدیه مراکز علمی از جمله مرکز تحقیقات شهرسازی، راه و مسکن را دارا میباشد. مهندسین شرکت در هر زمانی پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

 
سازه فضاکار DSF

راه حلی مناسب برای تمامی سازه صنعتی ، ورزشی ، فرهنگی و...


builder2 solutions icon1
سبک تر

سازه فضاکار DSf به دلیل وزن پائین تر بار کمتر به پی وارد میکند بنابراین باعث صرفه جویی در هزینه فنداسیون میشود.

builder2 solutions icon3
بی نیاز از زیر سازی

به دلیل استفاده از المان های فوقانی خاص این سازه قابلیت نصب مستقیم پوشش سقف بروی خود را دارا می باشد که این مهم باعث صرفه جویی در هزینه پوشش سالن میگردد.

builder2 solutions icon2
بدون محدودیت دهانه

برخلاف سازه های مشابه، سازه فضاکار DSF هیچ گونه محدودیتی در ابعاد دهانه ندارد.

builder2 solutions icon3
کتینگ کامل رنگ

بدلیل دوبار استفاده از روش رنگ آمیزی غرق آبی المانها به طور کامل پوشش می شود و لذا بهترین گزینه برای سالن هایی که نگران پوسیدگی فولاد هستند میباشد.

 

بدون جوش


به دلیل پیش ساخته بودن و شکل المان ها و گره های سازه ی D.S.F این سازه نیازی به جوشکاری ندارد در نتیجه مقاومت بر اثر جوشکاری از بین نمی رود و سازه ما مقاومت استاتیکی و دینامیکی بهتری نسبت به نمونه های مشابه دارد.

عدم نیاز به نظم تکیه گاه ها در سازه D.S.F

قابلیت گسترش یا کاهش سطح سازه فضاکار اجرا شده ، از هر طرف و به هر شکل ، با حفظ سازه قبلی و با رعایت نکات طراحی ، به سادگی و با حداقل هزینه امکانپذیر می باشد و این توانایی منحصر به فرد سازه فضایی ، امکان فوق العاده ای در طراحی و چیدمان طرح های توسعه برای آرشیتکت ها و کارفرمایان فراهم می نماید و این ویژگی در هیچ یک از انواع دیگر سازه ها وجود ندارد .

کنترل کیفیت بالا بدلیل تولید صنعتی سازه های فضاکار D.S.F

پیچ و مهره ای بودن کلیه اتصالات در سازه های فضایی ( عدم نیاز به جوشکاری ) و ساخت کارخانه ای قطعات سازه به صورت پیش ساخته ، کنترل کیفیت در حین تولید و پس از تولید را دقیقتر نموده و موجب افزایش کیفیت و دقت بسیار بالایی در کل سازه مورد نظر خواهد شد .

امکان نصب هر نوع پوشش بر روی سازه قضاکار D.S.F

قابلیت اجرای کلیه پوشش های مختلف ( که تا کنون وارد بازار شده ) بر روی سازه های فضاکار از دیگر ویژگی های این سازه می باشد

بدون نیاز به هزینه اضافی برای داکت و زیرسازی برای تاسیسات

دارای صرفه جویی فضایی فضای موجود بین لایه های سازه فضاکار، محل مناسبی را جهت عبور تاسیسات الکتریکی ، مکانیکی ، حرارتی ، برودتی و دیگر تاسیسات ساختمانی فراهم می سازد . علاوه بر آن ، تعدد گره های سازه فضاکار ، تکیه گاههای لازم برای عبور این شبکه های ارتباطی و تاسیساتی را بدون هیچگونه هزینه اضافی تامین نموده و این تاسیسات را از حداقل دید برخوردار می سازد